Не маскуй симптоми — лікуй хворобу: як швидко та ефективно позбутися нежитю

Не маскуй симптоми — лікуй хворобу: як швидко та ефективно позбутися нежитю

Довгоочікувана весна може стати справжнім жахом… Переохолодження, імунодефіцит, віруси і сезонні алергії — усе це провокує нежить, який часто здається не такою вже й серйозною проблемою. Чекати, поки сам пройде, маскувати симптоми чи без зволікань лікувати дієвими засобами? В нашому матеріалі ви дізнаєтесь, як швидко та ефективно позбутися надокучливого риніту, затяжного хронічного нежитю та що робити на перших етапах застуди.

Багато людей вважають, що нежить — цілком звична справа і взагалі хвороба, на яку не потрібно звертати увагу. Однак така незначна, на перший погляд, проблема може спричняти низку ускладнень та захворювань, лікувати які буде набагато складніше. Так, звичайний нежить провокує появу гострих і хронічних хвороб —  синусит, риносинусит, вазомоторний синусит і інших. 

Нежить: причини та симптоми 

Нежить або риніт — це запалення слизової оболонки носа, спричинене мікробами, вірусами та алергенами. Основними симптомами нежитю є постійні виділення з носа, закладеність, сухість, свербіж та чхання. 

Нежить: причини та симптоми

Причин для нежитю є доволі багато, починаючи від сезонної алергії і закінчуючи небезпечними хворобами. Проте, чекати поки риніт пройде сам — дуже ризиковане рішення. Річ у тім, що згодом він може ускладнитися і перерости в хронічний синусит — стійке запалення пазух носа, яке триває впродовж 12 тижнів і більше.

Зазвичай симптоми синуситу включають:

  • Постійна закладеність носа з однієї чи двох сторін.
  • Активні виділення з носа або їх відсутність.
  • Набряк слизової оболонки носа та почервоніння обличчя.
  • Слабкість, лихоманка і головний біль.

 

Потрібно розуміти, що синусит, риносинусит і інші ускладнення виникають саме на тлі "безневинного нежитю", тому його необхідно лікувати якомога швидше, дієвими засобами, які не лише маскують симптоми, а допомагають позбутися самого захворювання.

Як швидко та ефективно позбутися нежитю

З першого дня появи нежитю хочеться позбутися надокучливих виділень з носа чи неприємної закладеності, тому ми помилково обираємо судинозвужувальні краплі, які лише короткочасно знімають і маскують симптоми, але ніяк не лікують саме захворювання. Крім того, такі спреї від нежитю мають досить багато побічних ефектів і можуть заподіяти шкоду організму. 

Як швидко та ефективно позбутися нежитю

Німецький фітопрепарат Синупрет®, на відміну від судинозвужувальних крапель, лікує нежить, а не маскує симптоми. Часто хворі починають вживати його, коли ситуація ускладнюється, і на фоні риніту виникають більш важкі форми хвороби. Однак Синупрет® — це  оптимальний варіант лікування надокучливого нежитю. Препарат потрібно приймати з першого ж дня появи застуди і застосовувати як основне лікування, не чекаючи, поки стан здоров'я стане значно гіршим.

Щоб швидко, безпечно і ефективно вилікувати нежить, необхідно використовувати німецький фітопрепарат — Синупрет екстракт.

Синупрет® екстракт — є найбільш потужним засобом лікування нежитю з усіх препаратів компанії Біонорика®. Він не тільки усуває риніт і полегшує носове дихання, але й запобігає небезпечним та важким ускладненням. 

Синупрет екстракт — є найбільш потужним засобом лікування нежитю з усіх препаратів компанії "Біонорика".

Для швидкого ефекту Синупрет® екстракт рекомендується приймати дорослим та дітям від 12 років з першого ж дня риносинуситу.

Рослинні компоненти, які входять до складу препарату, виявляють комплексну активність: секретолітичну, протизапальну, протинабрякову та противірусну. До того ж Синупрет® виробляють за допомогою фітонірингу — сучасної інженерної технології, яка дає змогу контролювати вміст активних інгредієнтів рослин при отриманні ліків і випускати фітопрепарати зі стабільною концентрацією діючих речовин. Технологія фітонірингу гарантує сталий розвиток і достатній вміст ключових біологічно активних речовин в кожній дозі препарату, незалежно від партії і роки збору врожаю. Ефективність фітонірінгових препаратів доведена під час клінічних досліджень, проведених за всіма правилами доказової медицини.

Як позбутися затяжного нежитю 

Боротися з затяжним нежитем допоможе Синупрет® форте. Препарат, створений на основі унікального рослинного комплексу, прекрасно лікує гострі і хронічні запальні захворювання придаткових пазух носа — синусит і гайморит — значно зменшує запалення та набряк, усуває закладеність носу, допомагає виведенню слизу та полегшує дихання. 

Також варто зазначити, що активні компоненти препарату Синупрет® форте пригнічують розмноження різних респіраторних вірусів, таких як вірус грипу А, парагрипу та РСВ (респіраторно-синцитіальних вірусів).

Дорослим і дітям старше 12 років потрібно приймати по 1 таблетці 3 рази на день. 

Як швидко та ефективно позбутися нежитю у дітей 

Нежить у дітей трапляється навіть частіше, ніж у дорослих і проходить набагато важче. Щоб вилікувати застуду та позбутися сопельків у дітей, необхідно вживати Синупрет® сироп, який не просто маскує симптоми, а й ефективно бореться зі збудниками хвороби, не дозволяючи їм перерости у гостру та хронічну форми.

Як швидко та ефективно позбутися нежитю у дітей

До того ж Синупрет® сироп набагато легше та приємніше вживати, ніж звичайні таблетки. Він не викликає відрази у дітей, адже має приємний запах та смак. 

Синупрет® сироп рекомендовано застосовувати з першого дня появи нежитю у дітей віком від 2-х років. Для дітей шкільного віку від 6-ти до 12-ти років прекрасно підійде Синупрет® в таблетках. Препарат швидко та ефективно усуває нежить, полегшує носове дихання та запобігає ускладненням.

Пам'ятайте, що звичайний нежить може перерости у важку хворобу. Щоб цього не сталось, риніт потрібно лікувати з першого дня дієвими та ефективними засобами.

Коваль Сергій Анатолійович
Перевірено медичним фахівцем

Коваль Сергій Анатолійович

медичний радник та менеджер з медичних питань ТОВ “Біонорика“
Магістр у галузі знань Охорона здоров'я та фармація

linkedin

САМОЛIКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКIДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ´Я