СИНУПРЕТ® екстракт: лікуйте нежить ефективно

Синупрет® екстракт – оригінальний німецький фітопрепарат для лікування нежитю та синуситу. Синупрет®  усуває нежить, полегшує носове дихання та запобігає ускладненням. Завдяки дії компонентів засобу відновлюється вентиляція пазух носа та покращується дренаж. Синупрет® екстракт – один з найбільш популярних варіантів препарату, що призначений для ефективного лікування риносинуситів у дорослих та дітей віком від 12 років.

5 причин популярності Синупрет® екстракт

Чим саме Синупрет® екстракт приваблює пацієнтів? Є декілька причин, чому ця форма препарату є одною з найбільш популярних:

  • Синупрет® екстракт – оригінальний німецький фітопрепарат, створений за допомогою фітонірингу –  унікальної сучасної технології, яка дає змогу контролювати вміст активних інгредієнтів рослин під час виробництва ліків та випускати фітопрепарати зі стабільною концентрацією діючих речовин. 
  • Синупрет® екстракт має велику доказову базу ефективності та безпеки.
  • Європейська настанова з лікування риносинуситу EPOS 2020 рекомендує Синупрет® екстракт для лікування гострого вірусного та поствірусного риносинуситу. Синупрет®  включений також до національних настанов з лікування риносинуситу в Україні та Німеччині.
  • Синупрет® екстракт має комплексну дію (противірусну, секретолітичну, антибактеріальну, протизапальну) та сприяє одужанню без ускладнень. 
  • Чудово сприймається, не спричиняє алергічних реакцій, безпечний.

 

І це лише декілька причин купити  Синупрет® екстракт вже при перших симптомах захворювання. Не допускайте розвитку ускладнень та синуситу.  Нежить можна вилікувати ще на перших стадіях захворювання. Дихайте вільно. 

Способи застосування та дози Синупрет® екстракт

Синупрет® екстракт представлений у формі таблеток, вкритих щільною гладкою оболонкою. Таблетки ковтають не розжовуючи, та запивають великою кількістю води. Дотримуйтесь рекомендацій виробника розраховуючи добову дозу: 

  • діти віком від 12 років приймають по 1 таблетці тричі на добу.

 

Курс лікування триває 7-14 днів. Якщо після завершення цього періоду Ви не відчуваєте суттєвого покращення – зверніться до сімейного лікаря для подальшої консультації. 

Чому варто придбати Синупрет® екстракт

Синупрет® екстракт – найсильніша форма препарату для лікування дорослих та дітей віком від 12 років. Таблетки не створюють проблем для прийому: проковтнути ліки можна будь-де та будь-коли, головне – мати декілька ковтків води. Таблетки не займуть багато місця у Вашій сумочці чи кишені, вони компактні та надійно захищені від зовнішнього впливу. Така форма препарату  максимально приємна  для прийому – вона не має неприємного смаку та демонструє  чудові результати. 

Купити в Україні Синупрет®  екстракт можна онлайн по доступній ціні. Замовляйте  з доставкою – так лікуватися ще простіше.

САМОЛIКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКIДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ´Я