Синупрет® краплі: фітопрепарат для ефективного лікування синуситів

Синупрет® – комбінований рослинний препарат, дія якого обумовлена наявністю в складі біологічно активних речовин. Синупрет® слід приймати вже з перших днів захворювання дихальних шляхів, адже він має секретолітичну, протизапальну, секретомоторну дію, допомагає боротися з набряками, бактеріями, вірусами.  Синупрет® краплі – один із найбільш популярних та простих в застосуванні варіантів препарату. 

Що робить Синупрет® краплі особливими?  

Синупрет® – краплі для перорального прийому. Препарат представлений в дозуванні 100 мл у флаконі з темного міцного скла, що спрощує його зберігання. Флакон оснащений кришкою з дозатором, що допомагає легко відрахувати необхідну кількість крапель. Використовувати флакон просто: струсіть його, видаліть запобіжне кільце та переверніть пляшечку дозатором донизу. Накрапайте дозу відповідно до віку хворого та закрийте флакон. 

Рідка форма Синупрет® максимально зручна для тих, хто не любить таблетки. Під час прийому краплі потрібно розвести у невеликій кількості води, а отже – засіб можна прийняти в один ковток. Дітям краплі можна додати до напоїв, якщо вони відмовляються від прийому сиропів та таблеток. 

Чому пацієнти обирають Синупрет®? Цей препарат допомагає розв'язати проблему синуситів, діючи комплексно як на причини, так і на наслідки захворювання. Таким чином, боротьба з хворобою включає противірусну та антибактеріальну дію, зменшує набряки та ускладнене носове дихання, сприяє зміненню структури секрету та його виведенню. Препарат не викликає алергічних реакцій та може застосовуватись для лікування широкого спектра респіраторних захворювань.

Спосіб застосування та дози 

Рідка форма препарату призначена для перорального прийому в розведеному вигляді. Краплі можуть використовуватися для лікування дорослих та дітей від 2 років. Уважно поставтеся до розрахунку необхідної дози Синупрет® краплі: 

  • дорослим – по 50 крапель тричі на добу;
  • дітям від 6 років – по 25 крапель три рази на добу; 
  • дітям від 2 до 6 років – по 15 крапель тричі на день.

Для досягнення максимального ефекту, зазвичай потрібно пройти курс тривалістю 7-14 днів. Якщо після завершення цього періоду симптоми не зникли – зверніться до Вашого лікаря.  

Чому варто купити Синупрет® краплі

Синупрет® – натуральний препарат, в основу якого покладено властивості 5-ти рослин. Він поєднує у собі якості та характеристики, необхідні для лікування респіраторних захворювань, нежитю, риносинуситу, гаймориту.  Синупрет® має доступну ціну, препарат продається без рецепта і є в кожній аптеці. Крім того, сьогодні Синупрет® краплі можна купити онлайн. Будьте здорові!

САМОЛIКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКIДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ´Я