Синупрет® сироп: лікуйте нежить без складнощів

Сьогодні в аптеках можна придбати широкий спектр препаратів для лікування респіраторних захворювань. Проте не всі відповідають критеріям оптимального співвідношення ціна-ефективність. Синупрет® – препарат з доведеною ефективністю та доступною ціною.  

Синупрет® продається у різних формах і підходить як для дорослих, так і для дітей.

Саме для найменших пацієнтів був створений Синупрет® сироп – простий та зручний  засіб для лікування риніту, синуситу та інших захворювань, пов’язаних з запаленням приносових пазух у дітей.  

Чому Синупрет® сироп має попит

Синупрет® сироп – один із тих препаратів, який можна застосовувати для лікування дітей від 2 років. Формула засобу натуральна та містить компоненти 5-ти рослин: вербени, первоцвіту, щавлю, бузини, горечавки. Завдяки такому складу препарат має комплексний вплив на організм та сприяє одужанню.  

Натуральність лікарського засобу – одна з його вагомих переваг. Синупрет® сироп практично ніколи не спричиняє алергічних реакцій за умови дотримання дозування, препарат легко сприймається організмом та демонструє чудові результати.

Сироп – оптимальна форма ліків для дітей. Він приємний на смак та має комфортну для малят консистенцію. Складові препарату одночасно діють на хворобу:

  • мають секретолітичний вплив;
  • сприяють продуктивному виведенню слизу;
  • мають протизапальні властивості;
  • мають антибактеріальну та противірусну дію;
  • сприяють прискоренню одужання та запобігають ускладненням

Синупрет® сироп – зручне та ефективне рішення для лікування синуситів у дітей.

Спосіб застосування та дози Синупрет® сироп

Застосування сиропу Синупрет® показане дітям від 2 років. Сироп приймається перорально відповідно до віку:

  • діти віком від 2 до 5 років по 2,1 мл тричі на добу;
  • дітям віком 6-11 років – по 3,5 мл тричі на добу;
  • дітям від 12 років і дорослим – по 7 мл тричі на добу.

Сироп являє собою в’язку прозору рідину світло-коричного кольору. Смак препарату солодкий, є аромат вишні. Такі ліки не викликають відрази у дітей і лікування пройде з задоволенням.  

Як дати дитині сироп? Збовтайте флакон та відкрийте його. Налийте необхідну кількість відповідно до віку, використовуючи мірний ковпачок (постачається в комплекті). Сироп можна приймати як у чистому вигляді, так і розведений невеликою кількістю води. Допускається прийом препарату під час їжі або між прийомами їжі.    

Чому варто купити Синупрет® сироп

Синупрет® сироп – це максимально зручний у застосуванні засіб для лікування дитячих респіраторних захворювань, що приваблює приємним смаком, комфортною консистенцією та високою ефективністю. Можна придбати без рецепта. Ви можете замовити його онлайн – сьогодні це найпростіший та найзручніший спосіб замовлення ліків. Будьте здорові!

САМОЛIКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКIДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ´Я