СИНУПРЕТ® таблетки: універсальний препарат від риносинуситу для дорослих та дітей  

Нерідко запалення слизової оболонки носа супроводжується ускладненнями, що роблять перебіг хвороби ще складнішим.  Гострий синусит стає наслідком порушення функцій носових пазух та характеризується спочатку звичайним набором симптомів нежитю – слабкістю, підвищенням температури, головним болем. Проте без належного лікування синусит набуває серйозної форми: пацієнт відчуває сильний біль в області носа, з’являється набряк, ускладнюється дихання, у слизових виділеннях з носа з’являється гній.  

Не допустити розвиток синуситу та вилікувати захворювання на ранніх етапах допомагають сучасні рослинні препарати. Синупрет® – препарат виробництва німецької компанії Біонорика®. Засіб випускається у декількох формах, проте найбільш популярна – таблетки.  

Чому Синупрет® таблетки настільки популярні

Свою популярність Синупрет® отримав завдяки гарно підібраному складу. Формула препарату містить діючі речовини 5-ти лікарських рослин: щавлю, вербени, квіток бузини, квіток первоцвіту, кореню горечавки. Препарат має комплексну дію на організм та застосовується при гострих та хронічних захворюваннях приносових пазух. Препарат має цілу низку ефективних властивостей:

  • секретолітичну дію;
  •  протизапальну дію;
  • противірусну дію;
  •  антибактеріальну дію.

Прийом препарату змінює структуру секрету, нормалізує його в’язкість, усуває мукостаз, сприяє виведенню слизу, усуває закладеність. Синупрет® не лише лікує нежить, але й полегшує носове дихання та запобігає ускладненням.

Спосіб застосування та дози Синупрет® у формі таблеток

Синупрет® таблетки вкриті оболонкою, що суттєво спрощує їх прийом. Курс лікування, зазвичай, складає від 7 до 14 днів. Якщо за цей час результату не досягнуто – зверніться до сімейного лікаря для коригування призначення. Як приймати Синупрет®  таблетки?

  • Дорослі та діти старше 12 років – по 2 таблетки тричі на добу;
  • Діти віком 6-11 років – по одній таблетці тричі на добу.

Дітям віком до 6 років Синупрет® таблетки не призначаються. Для них Біонорика створила  зручні краплі та сироп для прийому.

Як приймати таблетки? Проковтніть ліки не розжовуючи та запийте великою кількістю води.

Чому варто придбати Синупрет® таблетки в Україні?

Синупрет® таблетки – найбільш зручна форма препарату для дорослих та дітей віком від 6 років. Завдяки формі випуску таблетки можна приймати будь-де.  

Синупрет® – препарат з високою ефективністю та безпекою. Він має чудове співвідношення ціна-якість, його можна придбати в будь-якій аптеці або замовити онлайн.

САМОЛIКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКIДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ´Я