Як діє Синупрет®

Секретолітична дія

Секретолітична дія

розріджує секрет, допомагає очистити слизову носа та пазух, полегшує носове дихання

Протизапальна дія

Протизапальна дія

сприяє відновленню нормальної роботи носових пазух та слизової, зменшує набряк і запалення, усуває закладеність носа.

Противірусна дія

Противірусна дія

знищує віруси, що викликають риносинусит.

Антибактеріальна дія

Антибактеріальна дія

допомогає у профілактиці та лікуванні бактеріальної інфекції

5 лікарських трав у складі Синупрет®

Фармакологічні ефекти

                                        Склад  та механізм дії 

Широкий спектр дії препарату Синупрет® обумовлений унікальною комбінацією з п´яти лікарських рослин.  

  • Корінь генціани  — інгердієнт, що містить гіркі речовини амарогенцин, генціопікрін, а також сахариди і генціонову кислоту. Серед його корисних властивостей  — секретолітичний вплив на осередки захворювання (слизову духальних шляхів).
  • Квітки первоцвіту — компонент, що містить у своєму складі флавоноїди рутин та кверцетин, а також каротиноїди та похідні саліцилової кислоти. Такий склад забезпечує ефективну антибактеріальну та противірусну дію та має секретолітичні властивості. 
  • Трава щавлю — інгредієнт, що у високій концентрації містить флавоноїди та похідні гідроксикоричної кислоти. В його складі також є емодин, вітамін С, щавлева кислота. Трава щавлю сприяє зменшенню запалення слизових, зниженню закладеності носа та відновленню нормального дихання. 
  • Квітки бузини  містять флавоноїди рутин, гіперозид, ситостероли, тритерпени та ефіри кавової кислоти. Цей комплекс речовин допомагає боротись із запаленням та має секретолітичну дію. Він працює на збільшення власних захисних сил організму та має антибактеріальний ефект. 
  • Трава вербени нормалізує обмінні процеси в організмі та забезпечує тонізуючу, знеболювальну, протизапальну дію. Завдяки своєму складу (глікозідам вебеналолу, вербеналіну, гастатозіду) трава вербени сприяє розрідженню секрету та виконує функції спазмолітика. Зупиняє розвиток алергічних реакцій.

САМОЛIКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКIДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ´Я