Синупрет® форте: лікуйте нежить ефективно

Синупрет® форте – ефективний препарат для лікування синуситів та інших захворювань, викликаних запальними процесами в приносових пазухах. В основі засобу – сила п’яти лікарських рослин, підібраних виробником особливо ретельно. Це трава щавлю, вербена, квітки первоцвіту, корінь горечавки та квітки бузини. Європейська настанова з лікування риносинуситу EPOS 2020 підтвердила ефективність Синупрет® для лікування різних форм риносинуситу.

Синупрет® також включений до переліку препаратів для лікування риносинуситу в національних настановах України та Німеччини.

Чому Синупрет® форте користується популярністю?

Синупрет® форте представлений у формі таблеток, вкритих оболонкою та призначений для перорального прийому.  Це простий та дієвий засіб, який можна приймати вже за перших ознак застуди. Синупрет® форте має цілу низку ефектів:

  • секретолітичний;
  • протизапальний;
  • антибактеріальний;
  • противірусний.

Препарат сприяє відтоку слизу та його розрідженню, знімає набряк, завдяки чому хворому набагато легше дихати. Синупрет® форте лікує нежить, а не маскує симптоми.

Препарат починає діяти вже у перші години після прийому. У цей період спостерігаються такі терапевтичні можливості засобу, як нормалізація функції слизової оболонки, покращення загального самопочуття, зменшення запалення.  

Способи застосування та дозування Синупрет® форте

Синупрет® Форте призначають дорослим пацієнтам та дітям від 12 років. Тричі на добу приймайте по одній таблетці, запиваючи великою кількістю води. Курс лікування, зазвичай, становить 7-14 днів, якщо інше не призначене лікарем. Під час прийому таблетки не розжовують, приймати їх краще після прийому їжі.

Оберіть зручний формат Синупрет® форте для себе та своєї родини. Для дітей віком до 12 років можна підібрати іншу форму: сироп або краплі.

Чому варто купити Синупрет® форте в Україні?

Синупрет® форте – препарат, який не маскує симптоми захворювання, а допомагає вирішити причину їх виникнення.  Це лікарський засіб, який дійсно лікує, а не просто полегшує стан. До того ж в основі Синупрет® – виключно натуральні рослинні компоненти, що мають комплексний вплив на організм та допомагають подолати хворобу.

САМОЛIКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКIДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ´Я